Bayi aday formumuzu doldurun, bayi uzmanımızla irtibata geçin.
Bayilik Formu

Neden Paşafırını?

Ürün İnovasyonu

Ar-Ge çalışmalarımız ile müşterilerin değişen taleplerini takip ediyor ve yenilikçi ürünlerle tezgahlarımızı sürekli güncelliyoruz.

Profesyonel Ekip

90 kişilik üretim, pazarlama, eğitim ve bayi destek ekibimiz ile şubelerimizde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz.

Lojistik

Şubelerimizden gelen siparişleri günlük taze olarak üretip soğutmalı özel araçlarımızda, korunaklı kutularda tam zamanında sevk ediyoruz.

Paşafırını Aktif Bayi Destek Sistemi

Aktif Pazarlama Desteği

Bayilerimizi devamlı yenilenen kampanyalar, basılı çalışmalar ve dijital mecralarda yürüttüğümüz reklam çalışmalarıyla destekliyoruz.

Personel Eğitim Desteği

Uzman eğitmenlerimiz ve denetleme personelimiz ile şubelerimizin satış performansını ve hizmet kalitesini sürekli geliştiriyoruz.

Üretim tesisimiz ve kalite

ISO 22000 belgeli 5000 m2' tesisimizde, en yüksek hijyen ve gıda güvenliği prensipleriyle Paşafırını'ın baş döndürücü lezzetlerlini üretiyoruz.

Bayilik hakkında sıkça
sorulan sorular

Lokasyonu kendim mi seçiyorum?

keyboard_arrow_down

Lokasyon  tamamen bayi adayının tercihine kalmıştır.Lokasyon  ve düşünülen mağaza hakkında onay  Paşafırını uzmanlarının hazırlayacağı rapordan sonra  verilir.

Maliyetler hesaplamaları

keyboard_arrow_down

Maliyet, mağazanın önce m² daha sonra da yapısına göre farklılık göstermektedir. Tezgah dolapları, fırınlar, soğuk depo, oturma grupları vs. ve mimari uygulama bu kriterler doğrultusunda belirlenir.

Mimari konseptin belirlenmesi

keyboard_arrow_down

Kafe - restoran dikeyinde uzmanlaşmış mimarlarımız lokasyon netleştikten sonra projeyi detaylandırır, 3 boyutlu çizim olarak sunar ve onay aldıktan sonra uygulama ile ilgili süreçleri en ince ayrıntısına kadar yönetir.

İnşaat ve dekorasyon

keyboard_arrow_down

Belirlenen projeye sadık kalmak kaydı ile uygulama işlemleri hızlı bir şekilde  partner firmalarımız ile özenle yürütülür mağaza en kısa zamanda teslim edilir.

Personel alımı ve eğitimi

keyboard_arrow_down

Açılış öncesi ve sonrası personel eğitim desteği Paşafırını uzmanları tarafından verilir. İstenildiği taktirde personel alımı konusunda da gerekli destek sağlanır. Ayrıca bayi uzmanlarımız düzenli aralıklarla şubeleri denetler ve personele yerinde destek olur, yeni ürünler hakkında bilgi ve eğitim verir.

Pazarlama Desteği

keyboard_arrow_down

Periyodik olarak tüm şubelerimize sezonluk menüler ve özel kampanyalar ile ilgili basılı materyaller ulaştırılır. Genel marka bilinci ve şubelerimizin bulunduğu lokasyonlarda dijital pazarlama faaliyetleri birlikte çalıştığımız reklam ajansı tarafından yürütülür.